Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2008 * * Miesiąc: Październik * *

Kurator w PZPN

1.X

Można to określić jednym wyrazem...cyrk. Klika się trzyma mocno i właściwie nic nie można im zrobić. Wprowadzają pseudo reformy i krzyczą że robią dużo aby ukrócić korupcję, sprzedawanie meczów. Obecnie gdy mamy organizować euro 2012 jest jeszcze gorzej, nikt ich nie ruszy bo to ich zasługa. Minister sportu sądził błędnie że wyznaczy kuratora a reszta już pójdzie prosto. Przeliczył się srogo...może uzyskać tyle że walcząc z Listkiewiczem odbiorą nam organizacje euro 2012. Hm...a może taki jest plan aby odebrali nam organizacje euro 2012 bo i tak nie zdążymy ze wszystkim?

Tagi: pzpnkuratoreuro2012

300zł za posiedzenie

1.X

PiS wojuje o te 300zł...że niby nie byli na posiedzeniu w sejmie z uzasadnionych powodów. Zapomnieli że są na zdjęciu jak byli w budynku sejmowych. Hm...ja bym się poświęci dla dobra narodu i jeśli ktoś chcę mnie wypożyczyć do siedzenia na posiedzeniach to jestem wolny 24h na dobę, biorę 100zł za jedno posiedzenie + wyżywienie ;) Czekam na oferty.

Tagi: sejmpis300 złposiedzenie

Wyszukiwarka na stronie

2.X

Może niektórzy zauważyli wyszukiwarkę które jest na stronie od dwóch dni. Była to wersja alfa więc nie chwaliłem się tym, obecnie jest to beta czyli bliska ostatecznemu kształtowi. Głowiłem się nad pewną sprawą z którą zgłosiłem się na forum webmasterskie, jak zwykle nie zawiodłem się na tym forum. Uzyskałem w 100% pomoc, odpowiedź na której mi zależało. Proszę o testy i ewentualne uwagi na temat jej działania, bądź nie działania.

Tagi: wyszukarkastronaalfabeta

Zagadka polityczna

3.X

Kilka dni temu usłyszałem w radiu wypowiedź pewnej posłanki, określiła pewnego polityka mianem Gierek bis. Może nie zapytam kto to powiedział a raczej kogo określiła jako Gierek bis. Przyznam się że określenie to wyjątkowo pasuje do aktualnych realiów tego polityka ;) Ten kto odgadnie o kim mowa, zostanie zaproszony na obiad do dowolnie wybranej restauracji :P konkurs trwa przez dwa dni

Tagi: zagadkapolitykagierekbis

Testy logowania

6.X

Pewnie niektórzy zauważyli formularz logowania. Logowanie czas przetestować, jeszcze kilka funkcji nie działa np. `Zapamiętaj`. Rejestracja też nie działa tzn. nie ma formularza rejestracyjnego jeszcze. Kto chcę przetestować i podzielić się uwagami jest proszony o kontakt ze mną np. przez formularz na stronie `Kontakt`. Potrzebne dane to imię, może być adres strony www, płeć i najważniejsze to hasło. Teraz co daje rejestracja? 1. Możliwość edycji komentarza do czasu jego akceptacji (zwykli użytkownicy będą tego pozbawieni). 2. Komentarz do 800 znaków (normalnie jest to 400 znaków). 3. Gwarancja że nikt nie podszyje się pod niego, imię jest zastrzeżone tylko dla niego. 4. Pokazana płeć obok imienia co może uniknąć nieporozumień. 5. Imię będzie jako link do jego strony.

Tagi: testylogowaniestrona

cd Kurator w PZPN

7.X

Taa, idealnie pasuje tutaj powiedzenie z dużej chmury, mały deszcz. Kurator był i go nie ma. Zamiast kuratora powstanie niezależna komisja...sęk w tym że niezależna komisja była już i...nic się nie zmieniło. Czy obecna komisja coś zmieni? śmiem w to wątpić. Na 30 października są zaplanowane wybory do zarządu, oczywiście niezależne tzn. niby demokratyczne itd. Bardzo wątpliwe że zarząd pozwoli wygrać komuś z pomysłem, prawdopodobnie nic się nie zmieni. Premier przegrał z kretesem, ciekawe jak to zgrabnie wytłumaczy? Cóż...do Euro 2012 jesteśmy skazani na obecny zarząd a przynajmniej tych samych ludzi tylko miejsca zmienią. Czy po Euro będzie ktoś w stanie ich ruszyć?

Tagi: kuratorpzpn

Prezydent = referendum

7.X

Prezydent ma zamiar ogłosić referendum w sprawie prywatyzacji szpitali, jak twierdzi pacjent nie powinien być źródłem zysku. Tak się zastanawiam czy Prezydent żyje w Polsce i jest naszym Prezydentem czy też podmienili go na innego prezydenta? Od dawno są szpitale prywatne, również wszelakiego placówki medyczne za które się płaci. Jeszcze jest taki drobiazg jak comiesięczna danina na służbę zdrowia. No tak, zapomniałem że przecież dajemy ileś tam miesięcznie z własnej woli ;) Obok mojego miasta jest szpital prywatny i zarówno są tam pacjenci prywatni jak i państwowi za których Państwo płaci z składek. Nie rozumiem chęci referendum które nie dosyć że kosztuje to jeszcze może się okazać nieważne z powodu niskie frekwencji.

Tagi: referendumszpitalprywatyzacjaprezydent

Wekowania czas...kończyć

8.X

Jabłka, jabłka i jeszcze raz jabłka. Jabłka tu, jabłka tam. Dieta jabłeczna będzie zimą ;) Ogólnie dosyć lubię kompot z jabłek, ale roboty z tym trochę jest. Ciekawe jest to że nie mamy drzew owocowych a jabłek sporo :P

Tagi: jabłkawekowaniekompot

Testy logowania 2

10.X

Zmieniłem coś tam w kilku plikach i poproszę o testowe komentarze, dziękuje. Aha, zaznaczenie zapamiętaj przy logowaniu, zapamięta na 30 dni zalogowanie. Proszę jednak rozważnie używać tej opcji przy korzystaniu z komputerów do których mają dostęp osoby trzecie.

Tagi: testylogowaniestrona

TVP - Gwiezdne Wojny

10.X

Po raz kolejny w TV leci seria Gwiezdne Wojny tzn. miała być cała seria 6 odcinków. Uwielbiam filmy s.f. i czekałem zawsze na kolejny odcinek serii. Seria Gwiezdne Wojny była prezentowana w TVP2 (piątki a powtórka w soboty), mówię że była bo pokazali cztery odcinki...chociaż miała być cała seria. Niestety kultowy film s.f. jakim jest film Gwiezdne Wojny przegrała z...gwiazdy tańczą na lodzie. Nie trudno się domyśleć że nie ucieszyłem się z tego faktu, naturalnie TVP nie uprzedziła widzów o tym fakcie. Kiedyś czytałem wypowiedź prezesa TVP że program gwiazdy tańczą na lodzie jest programem misyjnym bo tam uczą...tańczyć na lodzie. Niech mi ktoś wytłumaczy ten ewenement bo ja jakoś ani nie uważam tego programu za misyjny, ani tym bardziej za kurs tańca na lodzie? Dziś dowiedziałem się czytając portal gazeta.pl że dalsze odcinki Gwiezdnych Wojen będą emitowane w grudniu. Cóż mam powiedzieć jeszcze na coś takiego...chyba tylko to że TVP robi sobie `jaja` i nie ma mowy o żadnej `misyjności` w TVP. Jestem całym sercem za zniesieniem abonamentu, każdy `dzień` coraz bardziej utwierdza mnie w tym przekonaniu.

Tagi: tvpgwiezdne wojny

Profesjonalny Hosting

Moje strony
Opowiadania
Różności
Kalendarz

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Kalkulator
Kalendarz
Kalkulator
Lokata/kredyt
Ile dni?

Archiwum
2024
I
IV
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 8.1.29
MySQL: 5.6.51
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1234 | © 5.09.2008