Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2010 * * Miesiąc: Maj * *

Doładowania -> allegro

4.V

Mam komórkę na kartę i co jakiś czas trzeba konto doładować. Od dłuższego czasu takie doładowania kupuje na allegro.pl, niektórzy twierdzą że jest to ryzykowne...bez wątpienia jakieś ryzyko jest. Przeważnie kupuje u jednego sprzedawcy Don_Maro, jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tym sprzedawcy. Co prawda nie jest tak tanio jak u innych, ale obsługa jest wzorowa. Ostatnio kupiłem doładowanie u innego sprzedawcy (tańszego), i musiałem się upomnieć o kod...na dodatek pomylił numerki i kod mi nie działał, na szczęście gdy o tym napisałem to przysłał mi poprawny kod. Aha, Mobilking nie można doładować on-line i pozostaje allegro lub podobny serwis aukcyjny.

Tagi: doładowanieallegrokomórkaMobilking

Kampania Prezydencka

11.V

Jest kampania wyborcza a wydaje się że jej nie ma, przynajmniej jeśli chodzi o wypowiedzi kandydatów. Jarosław Kaczyński stawia na śmierć Brata...oby się nie przeliczył bo wydaje mi się że coraz więcej osób ma tego dosyć. Kaczyński podobno ma wystartować na całego w czerwcu, plakaty, ulotki już są przygotowane. Bronisław Komorowski chyba boi się wypowiadać publicznie...ma trudną sytuację, p.o. Prezydenta i każda wypowiedź będzie rozpatrywana jako Prezydencka. Komorowski moim zdaniem nie chcę też stwarzać wrażenia że wysuwa się przed szereg, w sensie że czeka aż Kaczyński zacznie kampanie. Jeżeli jednak nadal PO i Komorowski będzie taki pasywny to Kaczyński ma szanse wygrać wybory.

Tagi: KaczyńskiKomorowskiwyborykampania

Przyszłość PiS?

18.V

Wielką niewiadomą jest przyszłość PiS gdyby Jarosław Kaczyński został wybrany na Prezydenta. Prezydent nie może być jednocześnie Prezesem PiS. Kto w takim razie Prezesem będzie gdy stanowisko się zwolni? Nie wyobrażam sobie aby Kaczyńskie sobie odpuścił Przewodnictwo nad PiS i wybierze następce który będzie marionetką w jego rękach. Kiedyś wydawało mi się że naturalnym następcom będzie Zbigniew Ziobro...jednak jest On systematycznie odsuwany od władz PiS...być może postrzegany jako potencjalny rywal do władzy. Moim zdaniem Kaczyński po skończeniu kadencji Prezydenckiej będzie chciał wrócić na fotel Prezesa PiS...tylko czy wtedy będzie już do czego wracać? W skrajnym scenariuszu PiS się rozpadnie gdy zabraknie takiego przywódcy jak Jarosław Kaczyński.

Tagi: PiSKaczyńskiZiobroPrezes

Puls Kids

18.V

Odo jakiegoś czasu krążyły pogłoski o powstaniu nowego tematycznego kanału sygnowanego przez TV Puls. Telewizja Puls złożyła w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji wniosek o uzyskanie koncesji na uruchomienie nowego kanału telewizyjnego pod roboczą nazwą Puls Kids. Stacja będzie dostępna drogą satelitarną i w ramach DVB-T. To co czytam dalej jest pocieszające gdyż mówiło się że kanał może być płatny w NTC. Taki bezpłatny kanał niewątpliwie uatrakcyjni ofertę w NTC...pod warunkiem że NTC wreszcie ruszy ;) Wniosek zakłada rozpowszechnianie programu drogą satelitarną, a docelowo umiejscowienie Puls Kids w ramach drugiego multipleksu cyfrowej telewizji naziemnej (MUX 2). Tutaj mina mi zrzedła, o MUX II zrobiło się cicho. Nie mam wątpliwość że TV Puls zależy na szybkim uruchomieniu NTC, obawiam się jednak że jest osamotniona w swych dążeniach (nie licząc potencjalnych odbiorców NTC).

Tagi: TV PulsPuls KidsMUX IINTCtelewizja cyfrowa

PiS broni KRRiT

27.V

Pisałem niedawno że być może dni KRRiT są policzone. Cała batalia jest o przyjęcie bądź odrzucenie sprawozdania za zeszły rok KRRiT. Jeśli sprawozdanie KRRiT zostanie odrzucone przez Sejm, Senat i prezydenta, to kadencja Rady wygaśnie z mocy prawa po dwóch tygodniach Wczoraj nie mógł Senat sprawozdania odrzucić bo zabrakło kworum, sprawę zawalili Senatorowie PO których brakowało na wczorajszym posiedzeniu (Senatorowie PiS wyszli z sali obrad). Dzisiaj już kworum jest, PO w trybie pilnym Senatorów zobligowało do przyjazdu na posiedzenie. Wygląda na to że walka PiSu nic nie dała i sprawozdanie KRRiT zostanie dziś odrzucone. Przy takim scenariuszu czekają nas nowe wybory składu KRRiT.

Tagi: KRRiTSenatPiSPO

Profesjonalny Hosting

Moje strony
Opowiadania
Różności
Kalendarz

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Kalkulator
Kalendarz
Kalkulator
Lokata/kredyt
Ile dni?

Archiwum
2024
I
IV
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 8.1.28
MySQL: 5.6.51
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1234 | © 5.09.2008