Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2010 * * Miesiąc: Czerwiec * *

Wybory Prezydenckie

2.VI

Dziwne te wybory w tym roku, cisza wszędzie...trzeba się wysilić aby się zorientować co dany kandydat obiecuje. Słyszałem że J. Kaczyński chcę skończyć wojnę polsko-polskiej ale czy to mówił jako Prezes PiS czy jako kandydat na Prezydenta to nie wiem. J. Korwin-Mikke nie chcę Kobiet w polityce bo się nie znają na tym. Czas mija i wybory już niedługo, nie oszukujmy się...w wyborach tylko J.Kaczyński i B.Komorowski mają szanse wygrać.

Tagi: KaczyńskiKomorowskiKorwin-Mikkewybory

Wybory Prezydenckie

10.VI

Wybory coraz bliżej, pora się zdecydować na kogo głosować. Jaki kandydat będzie najlepszy dla Polski? Na tak postawiony pytanie nie ma odpowiedzi, przeważnie kierujemy się sympatią ugrupowań politycznych i tak wybieramy kandydata. W wyborach mają realne szanse dwaj kandydaci, Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski...reszta kandydatów to tylko tło wyborów. Jaki Prezydent powinien być? W Polsce Prezydent nie ma wielkiej władzy...Lech Kaczyński kojarzył się tylko z blokowaniem ustaw. Moim zdaniem Prezydent reprezentuje Polskę za granicą i jako taki reprezentant powinien być wykształcony, obyty w polityce, znać przynajmniej jeden język obcy (Angielski). Prezydent nie powinien też faworyzować jednej partii politycznej a być reprezentantem Polaków. Według tych kryteriów dwaj pewni kandydaci odpadają, moją uwagę zwrócił Andrzej Olechowski...szkoda że nie ma szans w wyborach Prezydenckich.

Tagi: KaczyńskiKomorowskiOlechowskiwybory

Debata Prezydencka

14.VI

Wczoraj się odbyła debata kandydatów które popierają ugrupowania polityczne zasiadające w Sejmie, Bronisław Komorowski (popierany przez PO), Jarosław Kaczyński (PiS), Waldemar Pawlak (PSL) oraz Grzegorz Napieralski (SLD). Debata odbywała się w konwencji pytań co spowodowała że sama debata była nudna, bez wyrazu. Nie wytrwałem ani do połowy debaty, wiało z tej debaty nudą. Nie sposób było się skupić na tym co mówili kandydaci. Najciekawszym momentem było zaprezentowanie kandydatów w formie materiału filmowego, tutaj moim zdaniem najgorzej wypadł Komorowski. Ogólnie kandydaci prezentowali to co już wiemy i nie było tam nic nowego. Z tego co widziałem to najlepiej wypadł Napieralski, zaprezentował najwięcej konkretów...reszta kandydatów była bez wyrazu.
Debata Prezydencka

Tagi: KomorowskiKaczyńskiNapieralskiPawlakdebataTVp

Wybory Prezydenckie, wyniki

22.VI

Zgodnie z przewidywaniami nikt nie wygrał w pierwszej turze wyborów Prezydenckich. Dwaj kandydaci którzy uzyskali najwięcej głosów to Bronisław Komorowski 41,54% i Jarosław Kaczyński 36,46%. Pierwsza tura była jakaś taka cicha i bez walki...teraz za to będzie ostro bo każdy kandydat ma szanse wygrać wybory. Zapowiadają dwie debaty telewizyjne, jestem ciekawy czy...nie pobiją się znając temperament Kaczyńskiego. Powiedzenie ta małpa w czerwonym przeszło do historii z wpadek Kaczyńskiego.
Jeżeli Jarosław Kaczyński wygra to jestem pewien że kolejna wersja ustawy medialnej zostanie zablokowana przez veto Prezydenta.

Tagi: KomorowskiKaczyńskiwyborydebata

MUX II i III

26.VI

Zgodnie z optymistycznymi założeniami na jesień czeka nas wysyp kanałów nadawanych w NTC. MUX III ma ustalony harmonogram i w niektórych regionach kraju ruszy 27.10. Jest to MUX w całości przeznaczony dla TVP a kanały które w nim zagoszczą to: TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport i TVP HD (jest to jeszcze zestaw testowy ale może ostateczny).
Na jesień jest też zapowiadany MUX II w niektórych regionach kraju, kanały to: Polsat, TVN, TV Puls, TV4, TV Puls 2 (Puls Kids), TV6. Nie jest wiadomo jaki kanał wystawi Polsat...być może będzie to Polsat News.

Tagi: MUX IIMUX IIINTCjesieńtelewizja cyfrowa

Profesjonalny Hosting

Moje strony
Opowiadania
Różności
Kalendarz

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Kalkulator
Kalendarz
Kalkulator
Lokata/kredyt
Ile dni?

Archiwum
2024
I
IV
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 8.1.28
MySQL: 5.6.51
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1234 | © 5.09.2008