Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2012 * * Miesiąc: Sierpień * *

Badminton, chciały przegrać

1.VIII

No nie, takiego czegoś bym się nie spodziewał na tak prestiżowej imprezie jaką są Igrzyska Olimpijskie. Światowa Federacja Badmintona oskarżyła osiem zawodniczek biorących udział w Igrzyskach Olimpijskich o próbę celowego przegrania meczów. Zawodniczki z Korei Południowej, Chin i Indonezji próbowały wpłynąć w ten sposób na układ fazy grupowej i pary ćwierćfinałowe. W głowie mi się nie mieści że można zrobić coś takiego, ja bym takie zawodniczki dyskwalifikował zwłaszcza że gra na przegraną była rażąco wyraźna i kibice zaczęli się burzyć (zresztą słusznie, nie po to kupili bilety żeby oglądać parodie meczu). Żadna z par nie chciała wygrać meczu - zawodniczki celowo serwowały w siatkę i wyrzucały lotkę w aut. Próba ustawienia wyniku była tak oczywista, że obserwujący mecz kibice zaczęli buczeć, a na korcie pojawił się sędzia Thorsten Berg, który groził przerwaniem spotkania.

Tagi: Londyn 2012badmintonmecz

Płatne sprawdzanie konta

9.VIII

Kończy się okres darmowego sprawdzania ile pozostało nam pieniędzy na koncie w komórce. Od dzisiaj jest to płatne w sieci T-mobile (cztery grosze) i Heyah (też cztery grosze), chodzi o sprawdzania konta krótkim kodem z komórki. Nadal za darmo można sprawdzić stan konta przez stronę www. Z obawą czekam kiedy Play wpadnie na ten pomysł aby podreperować swój budżet.

Tagi: T-mobileHeyahstan konta

Amber Gold

13.VIII

Kilka miesięcy temu się zastanawiałem czy nie zainwestować trochę w ten interes, jednak po przeczytaniu opinii na ich temat odechciało mi się eksperymentów. Teraz Amber Gold upada i nie wiadomo czy klienci odzyskają w pełni swoje pieniądze a jeśli tak to może być to długi proces. Amber Gold informuje, że od poniedziałku zamknięte będą wszystkie oddziały. Proces likwidacji będzie rozłożony w czasie i wedle informacji spółki będzie polegać na sprzedaży całego majątku przedsiębiorstwa w celu zaspokojenia jego zobowiązań. Niedawno czytałem o Pani która zainwestowała 400.000 zł i teraz się obawia czy a jeśli to kiedy odzyska swoje pieniądze.
Jak widać dobrze jest poczytać przed zainwestowaniem to godna zaufania firma. Jasne że 100% pewności nigdy nie będziemy mieli ale warto sobie zadać trochę wysiłku.

Tagi: Amber Goldzłotoinwestycja

Neostrada

14.VIII

Jest mała rewolucja w Orange z Internetem, niestety nie wszyscy skorzystają na tym, niektórzy nie wycisną więcej niż 2Mb na swojej linii. Dotychczas były określone opcje np. ja mam obecnie 2Mb i płacę ~54zł a teraz najmniejsza opcja jest 10Mb i cena 59zł (12 miesiące) i 49zł (24 miesiące). Oferta jak dla mnie ciekawa bo na mojej linii powinienem wyciągnąć 6Mb. Co prawda jest drożej bo zawsze biorę na rok ale zastanawiam się nad zabraniem umowy tym razem na dwa lata gdyż różnica w cenie jest atrakcyjna moim zdaniem.
Ta zmiana tak faktycznie oznacza podwyżkę gdyż niektórzy mają 1Mb i ze względów technicznych więcej nie będą mieli a będą płacić jak za 10Mb. Lekko bym się zdenerwował gdybym nie miał więcej niż obecnego 2Mb... wypada mi się modlić o cud że będzie to pełne 10Mb, na co nie liczę za bardzo i bym się cieszył gdy będzie 6Mb. Brat ma 6Mb a mieszka piętro wyżej a więc u mnie minimum powinno też być 6Mb... oby to było więcej.

Tagi: OrangeneostradaInternet

Virgin Mobile

20.VIII

Niedawno wystartował nowy wirtualny operator komórkowy. Oferta nie jest oszałamiająca ale warto zwrócić uwagę na koszt rozmów, 19gr za minutę (do wszystkich sieci) jest stosunkowo niską stawką (naliczanie sekundowe). MMS 25gr i SMS 12gr oraz 1gr za 5KB. Jest też ekstra 50% doładowania co powoduje że cena rozmowy jest jeszcze bardziej atrakcyjna, każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok. Jeżeli taka oferta się utrzyma do może namieszać na rynku co będzie korzystne dla klientów innych sieci.

Tagi: Virgin Mobilesiećkomórki

Poczta Polska S.A.

27.VIII

Niedawno zamówiłem książkę za którą zapłaciłem z góry i zaznaczyłem aby przesłać PP priorytetem. Dzisiaj rano paczka dotarła, zawartość się zgadzała ale ja nie o tym. Jakiś czas temu czytałem że PP chcę stać się nowoczesna i wysyła SMS o doręczeniu przesyłki w danym dniu... SMS dostałem tylko że kilka godzin po odebraniu paczki :D To jak przysłowiowa musztarda po obiedzie... jeżeli to tak ma działać to ja dziękuje za takie ″nowości″ i poproszę mi nie przysyłać więcej takich informacji przestarzałych.

Tagi: Poczta Polskapaczka

Profesjonalny Hosting

Moje strony
Opowiadania
Różności
Kalendarz

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Kalkulator
Kalendarz
Kalkulator
Lokata/kredyt
Ile dni?

Archiwum
2024
I
IV
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 8.1.28
MySQL: 5.6.51
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1234 | © 5.09.2008