Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2013 * * Miesiąc: Sierpień * *

Skrypt galerii

6.VIII

Kilka miesięcy temu zrobiłem stronę na podstawie moje skryptu galerii, potem postanowiłem że dodam to i owo do niego. Zacząłem go przerabiać jakiś miesiąc temu a że brakowało mi chęci na dokończenie tego co zacząłem to zmiany były bardzo wolne. Dopiero w ostatnich dniach przyśpieszyłem i moim zdaniem zmiany są ukończone. Na pierwszy rzut oka nie widać zmian porównując z pierwszą wersji skryptu, dopiero po zalogowaniu się widać zmiany. Dodałem możliwość dopisywanie tekstów, łatwiejsze kasowanie/przenoszenie zdjęć itd. pokaz skryptu, hasło admin.

Tagi: skryptgaleria

KRRiT: II dywidenda cyfrowa dla radiodyfuzji

13.VIII

Jak dobrze zrozumiałem to będą kolejne multipleksy. Oferta się powiększy... oby to nie były tylko płatne multipleksy. Przewiduje że kolejny przypadnie dla TVP i jeden być może tylko na kanały w jakości HD.
Jest też interesująca wzmianka na temat TVP 1 HD i TVP 2 HD. Obecnie, ale nie dłużej niż do końca kwietnia 2014 r., Telewizja Polska będzie nadawać w HD program TVP1 i TVP2.

Tagi: KKRiTtelewizja cyfrowaII dywidenda cyfrowa

Age Of Empire 3

18.VIII

Gra jest typu strategii czasu rzeczywistego, pomimo tego że premiera była w 2005 to do dzisiaj moim zdaniem jest to jedna z najlepszych gier tego typu. Do wyboru mamy kilka nacji, gra jest na tyle dobrze zrobiona graficznie że bez problemu rozróżniamy poszczególne jednostki lub np. drzewa. Pozwala też na ustawienie rozdzielczości w FullHD (1920/1080) co nie jest regułą w grach kilkuletnich. Niestety mankamentem jest ograniczona ilość map a generatora map nie ma, co prawda można samemu stworzyć ręcznie mapę od podstaw ale zajmuje to sporo czasu. Sytuacje ratuje trochę możliwość dodawania map stworzonych przez innych graczy, szkoda że takich map jest mało (możliwe że źle szukałem map). Nowe mapy dodaje się (moim zdaniem) dosyć trudno... mianowicie mapy umieszczamy w katalogu C:\Documents and Settings\ ... \My Documents\My Games\Age of Empires 3\RM a następnie zaznaczamy w grze Mapy własne. Powstały też dodatki do trzeciej części, dodają nowe nacje, nowe budynki.

Tagi: Age Of Empire 3grastrategia

TVP Regiony

24.VIII

Niedługo wystartuje nowy kanał TVP, chodzi o TVP Regiony. Kanał powstanie z podziału TVP Info, w którym znikną okienka regionalne. Nadal jednak nie jest do końca jasne czy TVP Regiony będzie dostępny tylko w MUX 3 czy też w MUX 1 (pozwolenie na nadawanie w MUX 1 dotyczy kanału TVP 1, TVP 2 i kanału REGIONALNEGO). Inna sprawa co tak naprawdę będzie w tym TVP Regiony... same ośrodki regionalne mają obiekcje co do tego kanału. Moim zdaniem nic się nie zmieni tzn. nadal będę okienka regionalne + materiał centralny czyli z TVP Warszawa.
Chciałbym aby TVP Regiony naprawdę było kanałem regionalny w którym się promuje dany region np. przez transmisje wydarzeń kulturalnych w regionie. W Chojnicach od lat jest teatr uliczny o którym pewnie mało kto wie a który można by transmitować w TVP Regiony, podobnie jak mecze Chojniczanki itd.
Przypominam że MUX 3 można w Chojnicach odebrać z pobliskiego Człuchowa lub jeśli mamy lepszy system antenowy to bezpośrednio z Gdańska.

Tagi: TVP Regionytelewizja cyfrowaMUX 3

Profesjonalny Hosting

Moje strony
Opowiadania
Różności
Kalendarz

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Kalkulator
Kalendarz
Kalkulator
Lokata/kredyt
Ile dni?

Archiwum
2024
I
IV
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 8.1.28
MySQL: 5.6.51
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1234 | © 5.09.2008