Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2014 * * Miesiąc: Wrzesień * *

TVP i HbbTV

8.IX

Cieszy że HbbTV się rozwija w Polsce... szkoda że głównie za sprawą TVP. - Jeśli masz telewizor z dostępem do Platformy Hybrydowej TVP już od 10 września br. będziesz mógł oglądać bezpłatnie obrady polskiego i europejskiego parlamentu - informuje Telewizja Polska. Nie jest to zapewne tak popularne jak VOD ale jest to bardzo dobry krok ze strony TVP.
Szkoda że TV Puls nie pójdzie tym torem i nie udostępni swoich materiałów z VOD... a niestety oglądanie materiałów ze strony playpuls.pl jest niemożliwe na telewizorze Smart.

Tagi: HbbTVTVP

Larry Bond, Wir

10.IX

Książka z gatunku... wojenna, to główny wątek.
Akcja dzieje się w Afryce a dokładniej RPA gdzie dochodzi do władzy człowiek rządny władze i... nawiedzony tym w co wierzy. Po dojściu do władzy napada na sąsiedni kraj oraz "ucisza" obywateli czarnych w swoim kraju.
W konsekwencji wywołuje konflikt z Kabą (której pomaga Rosja), USA-Wielka Brytania. Gdy zaczyna przegrywać to używa bomby atomowej na terytorium własnego kraju, w odwecie Kubańskie wojsko decyduje się na użycie broni biologicznej.
Książa z początku ciekawa i trzyma w napięciu lecz z czasem staje się nudna, akcja przenosi się jednego miejsca na inne. Momentami się rozpędza i wtedy czyta się to ciekawie. Ogólnie jest to niecodzienny konflikt i można poczytać... dla mnie jednak jest to tak odległy region świata że staje się... futurystyczny. Nie polecam książki bo mnie nie... urzekła.

Tagi: Larry BondWirksiążka

Trzeciewiec, konserwacja

11.IX

Nie miałem o tym pojęcie póki nie zobaczyłem że ludzie wchodzą na mój blog w poszukiwaniu informacji.
Informuje że nie jest to awaria a planowa konserwacja nadajnika w Trzeciewcu do godziny 17.00. Przerwa dotyczy WSZYSTKICH MUX i programów radiowych.

Tagi: Trzeciewiectelewizja cyfrowanadajnik

Muszkieterowie

14.IX

Prawda że znacie Trzech Muszkieterów, Atos, Portos i Aramis?
Kanał Stopklatka.tv zaprezentuje nam nowe spojrzenia na tych miłych muszkieterów. Wczoraj zostały wyemitowane pierwsze dwa odcinki, dzisiaj jest powtórka tych odcinków. Z tego co się doczytałem to powstało 10 odcinków, produkcja jest jeszcze ciepła, światowa premiera odbyła się w tym roku. Nie jest to przekład znanej książki, bohaterowie są ci sami, jednak fabuła jest inna.
Kto lubi filmy z gatunku Płaszcza i Szpady, nie będzie zawiedzony tym serialem.

Tagi: serialmuszkierowie

Orange Sport sprzedany

16.IX

Od jakiegoś czasu chodziły plotki że kanał zniknie z anteny... co Orange dementowała. Okazuje się jednak że kanał został sprzedany Orange Polska rezygnuje z działalności telewizyjnej. Telecom podpisał warunkową umowę przejęcia produkcji programu telewizyjnego Orange sport przez spółkę RMVC. Kanał zmieni także nazwę. Charakter sportowy kanały ma być utrzymany ale co zrobi ostatecznie nowy właściciel to trudno przewidywać. Zapewne kanał zniknie ze Smart TV... być może pojawi się z inną nazwą. Ciekawe co będzie dalej z meczami I ligi... możliwe że będzie to koniec tych meczów w tym kanale... zresztą to niewielka strata gdyż mecze Chojniczanki i tak nie były transmitowane (no prawie, były góra 2 mecze w sezonie).

Tagi: Orange SportmeczeI liga

Sprzedaż bezpośrednia

18.IX

Podejrzewam że każdy z Was spotkał się z ofertami na różne pokazy, darmowe badania itd. Szczególnie seniorzy są narażeni na... wyłudzenia np. kupno super garnków za 5tyś zł, garnki są pokrywane wewnątrz smarem (takim do samochodów) aby potrawy nie przywierały. Naturalnie na pokazach są osoby które kupiły takie garnki i je polecają. Jest to jawne wyłudzanie pieniędzy ale mało co można takim firmą zrobić, wystarczy zmiana nazwy i firma działa dalej, a sądy nie chcą się zajmować... drobiazgami.
Czasami dostaje kilka takich telefonów dziennie z propozycjami, upominków, bezpłatnych badań itd., Mamusia czasami odpowiada że jest zdrowa i nie potrzebuje badań :D Nie należy chodzić na takie zaproszenia... tam na miejscu już jest trudniej odmówić zakupu danej rzeczy.

Tagi: sprzedaż bezpośredniagarnkiseniorzywyłudzenia

Profesjonalny Hosting

Moje strony
Opowiadania
Różności
Kalendarz

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Kalkulator
Kalendarz
Kalkulator
Lokata/kredyt
Ile dni?

Archiwum
2024
I
IV
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 8.1.28
MySQL: 5.6.51
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1234 | © 5.09.2008